Jdi na obsah Jdi na menu
 


buď štíhlejší díky oblečení

4. 7. 2007

Buďte štíhlejší díky oblečení!

Není nad maminčiny vanilkové rohlíčky, které jsou sice úžasné, ale na vaší postavě nechaly viditelnou stopu...

..Než se stačíte přebytečných kil zbavit, máme pro vás pár tipů, jak se obléknout tak, aby si nikdo zimních tukových polštářků nevšiml.

Buďte štíhlejší díky oblečení!

Tip č. 1: Žádné krátké topy
V létě v nich sice krásně vynikne vaše ploché bříško, ale v zimě určitě nikoho nenadchne ta sněhově bílá pneumatika, která se vám z topu vyvalí. Letošní sezónu ale bodují dlouhá trika a svetry a tudíž se nadbytečných kil lezoucích z bokovek bát nemusíte.
 
Tip č. 2: Bacha na materiály!
Pokud máte pár kil navíc, tak si odpusťte tenké obepínané látky, které každý váš špek zvýrazní. Raději se oblečte do bavlny či tlustých pevných látek, které vás ještě trochu »stáhnou«. Naprostým tabu by v problémových partiích měl být satén a hedvábí!
 
Tip č. 3: Bokovky raději ne
Není nic odpudivějšího než pohled na slečnu, které po stranách z bokovek visí špeky (a popřípadě do toho ještě zařezané šňůrky z kalhotek tanga). Pokud jste se tedy po Vánocích ještě nedostala na svoji běžnou váhu, nechte zatím své extra bokovky odpočívat a navlékněte si kalhoty o něco vyšší. Nikdo těch pár kil na vás totiž nepozná.
 
Tip č. 4: Vysoké podpatky
Vysoké podpatky s vaší postavou zmůžou hodně. Vaše nohy budou sexy dlouhé a štíhlé a i vaše pozadí bude působit menší. Jestli nejste na podpatky zvyklá, pořiďte si botky na těch širokých, na kterých se zvládnete pohybovat určitě lépe.
 
Tip č. 5: Stop krátkým sukním!
Ne že byste je v zimě normálně nosila, ale i kdybyste na ně měla zálusk, tak je odložte radši na léto. Slušet vám budou stoprocentně široké »áčkové« sukně dlouhé pod kolena, které tak miluje třeba Halina Pawlovská.
 
Tip č. 6: Žádné džíny »cigára« či legíny
Sice tím teď celý módní svět doslova žije, ale pokud máte silnější stehna, je vhodnější na ně na nějakou dobu zapomenout. Naopak rovné střihy či mírně rozšířené nohavice vám budou slušet. Co se týče plandavých džín, ty přenechejte raději vychrtlým modelkám. Proč si kupovat kalhoty o dvě čísla větší, když už tak nemáte zrovna malou velikost?
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář